Çakmak Avukatlık Ortaklığı logo

YASAL UYARI 

Sayın ziyaretçiler, 

İnternet sitemizde yer alan her türlü bilgi, makale, kitap ve sair içerikler müvekkillerimizi ve ilgili diğer kişileri bilgilendirme amacı taşımakta olup hiçbir şekilde hukuki görüş veya danışmanlık niteliği taşımamaktadır.  

Söz konusu içerikler hiçbir şekilde avukat-müvekkil ilişkisi kurulması bakımından bir icap niteliğinde değildir. Hazırlandıkları tarih itibarıyla yürürlükte olan mevzuatı esas aldıklarından zaman içerisinde güncelliklerini yitirebilirler. Dolayısıyla ziyaretçilerimize internet sitemizde yer alan bilgilere dayanarak hareket etmemeleri gerektiğini hatırlatır, ihtiyaç duymaları halinde hukuki danışmanlık almalarını tavsiye ederiz. İnternet sitemizde yer alan içeriklerin eksik veya hatalı olmasından veya bu içeriklerin tarafınızca kullanımından ötürü doğan sonuçlardan sorumluluk kabul etmemekteyiz. 

İnternet sitemizde yer alan, logolar ve yayınlar da dâhil olmak üzere, yazılı veya görsel her türlü içeriğin fikri mülkiyet hakkı tarafımıza aittir ve bu içerikler tarafımızın yazılı izni alınmaksızın kullanılamaz, çoğaltılamaz veya yayınlanamaz. Benzer şekilde, yazılı iznimiz alınmaksızın internet sitemize bağlantı verilmesi de yasaktır.  

İnternet sitemiz ve bu sitede yer alan bilgiler Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatta yer alan reklam yasağı göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Herhangi bir ticari kazanç, reklam veya başka bir kazanım güdülmemektedir ve üçüncü taraflarca da bu amaçlarla kullanılamaz. İnternet sitemizde yer alan içeriklerin üçüncü taraflarca yanlış kullanılması nedeniyle doğacak herhangi bir sonuçtan ötürü de sorumluluk kabul etmemekteyiz.   

Bilgi, soru ve hukuki danışmanlık talepleriniz için inquiry@cakmak.av.tr adresine e-posta atabilirsiniz.