Kitaplar

Burada yer alan yayınlar sadece bilgi verme amaçlıdır. İçerikleri ve genel nitelikleri dikkate alındığında, hiçbir şekilde hukuksal görüş olarak değerlendirilmemelidir. Burada yer alan bir bilginin esas alınması nedeniyle herhangi bir sorumluluk veya yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Söz konusu yayınlar, ilgili yazardan önceden alınmış yazılı bir izin bulunmadıkça çoğaltılamaz, dağıtılamaz veya tercüme edilemez. İlgili mevzuatta öngörülen kural ve sınırlamalara bağlı olarak, uygun referans gösterilmeden bu yayınların herhangi bir bölümüne atıf veya yayınların herhangi bir bölümünden alıntı yapılamaz. İlave bilgi talebi veya sorularınız için lütfen inquiry@cakmak.av.tr adresine e-posta gönderiniz.

Yayınları okuyabilmek için, bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader bulunması gerekmektedir.
Bunun için lütfen buraya tıklayınız

 • Türkiye’nin Taraf Olduğu Yatırımların Karşılıklı Korunması ve Teşviki Anlaşmaları (Bilateral Investment Treaties of Turkey) 2. Baskı / 2nd Edition edited by Mesut Çakmak, Mustafa Durakoğlu, and Courtney Kirkman; assistant editor Yasin Bilen; authored by Selin Erten Yaşar, Helin Akdağ, Yiğit Anıl Tarman, Merve Nur Aşkar, Özlem Eda Başalma, Aslı Rabia Savaş, Sultan Kubar, Elif Çiftçioğlu, Sıla Altınsoy, Nehar Çakmakçı and Elsu Doğa İncesu (2023)
 • Türkiye’nin Taraf Olduğu Yatırımların Karşılıklı Korunması ve Teşviki Anlaşmaları (Bilateral Investment Treaties of Turkey)
  edited by Mesut Çakmak and Dr. Çağdaş Evrim Ergün; authored by Selin Küçükkayıkçı, Ayşe Sert, Gamze Ovacık, Mustafa Durakoğlu, Fatih Özbek, İbrahim Fatih Yeter, Hüseyin Can Aksoy, Ayşe Eda Biçer, Nigar Gökmen and Güneş Ünüvar (2011)
 • Kamu Hizmetleri ve Kamu Teşebbüslerine Rekabet Hukuku Kurallarının Uygulanması (Application of the Rules of Competition Law to Public Services and State-Owned Enterprises)
  by Dr. Cem Çağatay Orak (2011)
 • Bağımsız İdari Otorite Olarak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Energy Market Regulatory Authority as an Independent Administrative Authority)
  by Dr. Zeynep Çakmak (2011)
 • Kamu Hizmeti İmtiyaz Sözleşmelerinde Tahkim (Arbitration in the Concession Contracts of Public Services)
  by Cem Çağatay (2006)